Nowoczesna technologia dla wymagających Klientów. Wykorzystuje najnowszą, sprawdzoną i skuteczną technologię II generacji HIFU (High Intensive Focused Ultrasound) – wysoko skoncentrowanej wiązki energii. W stosunku do innych, alternatywnych metod, HIFU umożliwia znacznie głębszą penetrację tkanki – wiązka dociera aż do warstwy SMAS. Ze względu na precyzyjnie ustawioną głębokość penetracji, wierzchnie warstwy skóry pozostają nietknięte. Jest to mało inwazyjna metoda i rozwiązanie dla osób, które unikają zabiegów chirurgicznych.

Technologia skoncentrowanej wiązki ultradźwięków to jedna z najskuteczniejszych, nieinwazyjnych metod walki z wiotkością skóry w obrębie twarzy i ciała. Po wykonaniu zabiegu klientka od razu może wrócić do swoich codziennych czynności, ciesząc się pierwszymi efektami już po wykonaniu zabiegu!

Zabieg skoncentrowaną wiązką ultradźwięków polega na wytworzeniu szeregu punktów, w których następuje nagły skok temperatury powyżej 60°C. Doprowadzamy dzięki temu do silnego skrócenia włókna kolagenowego, oraz stymulacji fibroblastów do produkcji nowego kolagenu. Wzmożona regeneracja i przebudowa tkanki obserwowana jest przez kolejne miesiące dając efekt silnego liftingu i napięcia skóry w miejscu zabiegowym. Efekt jest widoczny już bezpośrednio po zabiegu, bo włókna kolagenowe ulegają skróceniu, ale na właściwy rezultat liftingu, w postaci trwałej zmiany kształtu twarzy i napięcia policzków, trzeba zaczekać kilka miesięcy.

Efekty HIFU

Pierwsze efekty są dostrzegalne zwykle od razu po zabiegu, najpóźniej w ciągu 24-48 godzin od przeprowadzonej sesji. Na ostateczne rezultaty należy poczekać około 2-3 miesięcy, ponieważ tyle czasu trwa proces regeneracji i odbudowy kolagenu. Dzięki temu, że HIFU pobudza produkcję elastyny i kolagenu, zwiększa się napięcie skóry, jest ona wygładzona i zagęszczona i odmłodzona. Poniżej przedstawiamy listę korzyści płynących z zabiegu HIFU:

 • Zagęszczenie skóry;
 • Regeneracja kolagenu;
 • Poprawa napięcia i elastyczności skóry;
 • Redukcja zmarszczek;
 • Poprawa owalu twarzy;
 • Odmłodzenie skóry;
 • Redukcja drugiego podbródka;
 • Opóźnienie procesu starzenia się skóry;
 • Podniesienie opadających powiek, policzków i podbródka;
 • Zmniejszenie widoczności rozstępów, blizn oraz przebarwień;
 • Ujędrnienie brzucha, ud, pośladków, ramion;
 • Redukcja tkanki tłuszczowej.

W zależności od indywidualnych uwarunkowań, efekty utrzymują się do 12-18 miesięcy. Po tym okresie warto wykonać zabieg przypominający, żeby utrzymać kondycję skóry na zadowalającym poziomie. W przypadku zabiegów wykonywanych na twarz, efekty utrzymują się nawet do 2-3 lat.

Na jakich partiach ciała można wykonać zabieg HIFU?

Zabieg HIFU można wykonać na partiach, gdzie chcemy ujędrnić skórę i poprawić jej elastyczność m.in.: twarz, szyja, podbródek ale również na ciele gdzie skóra wymaga liftingu np.: na brzuchu czy ramionach. Ponadto HIFU może być również wykonane w celu miejscowej redukcji tkanki tłuszczowej czyli tam gdzie mamy jej nadmiar np.: boczki czy uda.

Jakie są zalecenia po wykonaniu zabiegu HIFU?

Po zabiegu HIFU należy dbać o szczególne nawilżenie skóry przynajmniej przez 2 tygodnie po zabiegu. Zalecamy stosowanie kremów kolagenowych dzień/noc na twarz, szyję, dekolt lub serum Go Shape w przypadku zabiegu na ciało. Przynajmniej przez 2 tygodnie po zabiegu nie należy korzystać z sauny i solarium oraz nie wystawiać miejsc objętych zabiegiem na bezpośrednie działanie promieni słonecznych. Nie stosować peelingów i innych metod złuszczania naskórka przez 7 dni po zabiegu.

Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Cresta Facebook Messenger