HIFU 4D

Skuteczna i nieinwazyjna metoda liftingu twarzy oraz redukcji tkanki tłuszczowej w obrębie całego ciała. HIFU 4D z pomocą bezpiecznej fali akustycznej stymuluje wytwarzanie kolagenu, co pozwala m.in.: spłycić zmarszczki i poprawić koloryt cery. Już jedna sesja widocznie wygładza skórę i zmniejsza obwód wybranych partii ciała, a docelowy efekt uzyskiwany jest po około 2 miesiącach.

Zabieg HIFU 4D polega na skierowaniu skoncentrowanych strumieni ultradźwięków wprost na wybraną partię ciała. Powoduje to rozgrzanie tkanek i drganie komórek, co pobudza je do produkcji kolagenu, powodując efekt ujędrnienia skóry, spłycenia zmarszczek oraz rozbicia tkanki tłuszczowej. Wytwarzane w ten sposób ciepło nie niszczy naskórka, ponieważ oddziałuje bezpośrednio na powierzchowny mięśniowy układ aponeurotyczny (rozcięgna mięśniowe) oraz membranę ścięgien.

Głowice HIFU 4D pozwalają na regulację wiązek ultradźwiękowych oraz ich energii. Dzięki temu możliwe jest dostosowanie fal akustycznych do wielkości i długości obszaru zabiegowego oraz typu skóry. Pozwala to na przeprowadzanie precyzyjnego liftingu całego ciała, w tym twarzy, szyi i dekoltu.

Efekty:

→ wygładzenie zmarszczek

→ ujędrnienie i poprawa kondycji skóry

→ poprawa owalu twarzy 

→ podniesienie policzków

→ poprawa kolorytu skóry

→ zredukowanie tkanki tłuszczowej 

→ ujędrnienie pośladków

→ zmniejszenie ujść gruczołów łojowych

→ lifting wiotkiej skóry

Najczęściej zadawane pytania ?

Jak przygotować się do zabiegu HIFU 4D?

Tydzień przed zabiegiem zaleca się wykonać lekki peeling, a dzień przed zabiegiem nałożyć silnie nawilżającą maskę, co pomoże w przewodnictwie ultradźwięków.

Czego nie robić 24h po zabiegu HIFU 4D?

W ciągu 24h od zabiegu nie należy myć części ciała objętych zabiegiem gorącą wodą oraz narażać organizmu na intensywny wysiłek fizyczny.

Jakie są zalecenia po wykonaniu zabiegu HIFU 4D?

Do tygodnia po zabiegu nie jest rekomendowane stosowanie peelingów i innych metod złuszczania naskórka oraz wystawianie miejsc zabiegowych na bezpośrednie działanie promieni słonecznych. Przynajmniej przez 2 tygodnie zaleca się szczególnie dbać o nawilżenie skóry i nie korzystać z sauny oraz solarium, a także zabiegów przeprowadzanych laserem oraz falami RF.

Czy po zabiegu HIFU 4D można przyjmować leki przeciwzapalne i przeciwbólowe?

Przez co najmniej 2 tygodnie po zabiegu, a najlepiej miesiąc, nie zaleca się stosować leków przeciwbólowych i przeciwzapalnych. Dopuszczalny jest paracetamol.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Cresta Facebook Messenger