HIFU 4D

HIFU 4D Skuteczna i nieinwazyjna metoda liftingu twarzy oraz redukcji tkanki tłuszczowej w obrębie całego ciała. HIFU 4D z pomocą bezpiecznej fali akustycznej stymuluje wytwarzanie kolagenu, co pozwala m.in.: spłycić zmarszczki i poprawić koloryt cery. Już jedna sesja widocznie wygładza skórę i zmniejsza obwód wybranych partii ciała, a docelowy efekt uzyskiwany jest po około 2 […]

Czytaj więcej
Kriolipoliza

Spalanie tłuszczu niską temperaturą Zabieg modelujący oraz wyszczuplający sylwetkę. Technologia Ice Tech polega na uzyskaniu niskiej temperatury w wybranym obszarze tkanki tłuszczowej, doprowadzając w ten sposób do jej zamrożenia. Wynikiem kriolipolizy jest redukcja tkanki tłuszczowej w miejscu wykonywania zabiegu. Urządzenie posiada wymienne nakładki, które umożliwiają dobór wielkości głowicy do fałdu skórnego.

Czytaj więcej
Vacum RF

Zabieg polega na gwałtownym rozgrzaniu tkanki tłuszczowej, co umożliwia jej szybki rozpad i stopniowe usunięcie z organizmu. W efekcie Vacum RF pomaga skutecznie zmniejszyć obwody ciała oraz wysmuklić sylwetkę. Dodatkowo zabieg ten umożliwia zredukowanie cellulitu i złogów tłuszczowych zalegających w tkankach.Rezultaty:

Czytaj więcej
Power Shaper

Stymulator elektromagnetyczny służący do przeprowadzania nieinwazyjnych zabiegów modelujących sylwetkę. Power Shaper podczas 30-minutowej sesji wykonuje pracę równą ok. 20 000 przysiadów lub brzuszków, co pozwala na szybkie wyrzeźbienie mięśni i spalenie zbędnej tkanki tłuszczowej. Power Shaper wytwarza pole elektromagnetyczne o wysokiej intensywności, które przenika przez wszystkie warstwy skóry na głębokość od 4 do 6 cm. […]

Czytaj więcej
Lipolaser

Zimny laser diodowy wspomagający modelowanie sylwetki. Wykorzystywana przez urządzenie wiązka światła długości 650 nm, pomaga zmniejszyć obwody ciała, nie uszkadzając przy tym tkanek takich jak: nerwy, skóra czy naczynia krwionośne. Ponadto lipolaser wspomaga ujędrnienie skóry i działa antycellulitowo.Rezultaty:

Czytaj więcej
Cresta Facebook Messenger