Stymulator elektromagnetyczny służący do przeprowadzania nieinwazyjnych zabiegów modelujących sylwetkę. Power Shaper podczas 30-minutowej sesji wykonuje pracę równą ok. 20 000 przysiadów lub brzuszków, co pozwala na szybkie wyrzeźbienie mięśni i spalenie zbędnej tkanki tłuszczowej.

Power Shaper wytwarza pole elektromagnetyczne o wysokiej intensywności, które przenika przez wszystkie warstwy skóry na głębokość od 4 do 6 cm. Wykorzystując moc rzędu 7 Tesli, pobudza mięśnie do intensywnej pracy, powodując powstanie nowych włókien mięśniowych, które zwiększają swoją objętość i gęstość. 

Napięcie mięśni podczas zabiegu umożliwia również szybsze krążeniem krwi i limfy, co poprawia metabolizm nawet na 24-48h. Ponadto wywołane przez pole elektromagnetyczne skurcze mięśni uwalniają kwasy tłuszczowe i glicerol, które są następnie stopniowo wydalane z organizmu. 

Aktywowane impulsy zawsze dostosowane są do poziomu wrażliwości strefy zabiegowej oraz indywidualnych predyspozycji. Cały proces przypomina mechanizmy, jakie zachodzą podczas ćwiczeń. Po ok. 2 miesiącach korzystania z zabiegów można zauważyć przyrost mięśni o ok. 16% oraz redukcję tkanki tłuszczowej nawet o ok. 20% w obrębie danej partii.

Powiązane artykuły

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Cresta Facebook Messenger